Homer - Responsive Admin Theme

Special AngularJS Admin Theme for small and medium webapp with very clean and aesthetic style and feel.

Prosimy uzupełnij podstawowe dane o sobie. Jest to konieczne, aby zarejestrować się we wplacam.ngo.pl.

Najpierw rejestrujesz się Ty (konto organizacji dodasz po Twojej pomyślnej rejestracji).

Zapraszamy do rejestracji w serwisie wplacam.ngo.pl!

Ostatnim krokiem rejestracji jest akceptacja poniższych punktów. Rejestracja nie bedzie możliwa, jeśli nie zostaną zaznaczone wymagane pola.

Więcej >>
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., (RODO), informujemy, iż administratorem Pani/a danych osobowych jest Stowarzyszenie Klon/Jawor z siedzibą przy ul. Szpitalnej 5/5, 00-031 Warszawa, e-mail: klon@klon.og.pl. Więcej >>
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – Stowarzyszenie Klon/Jawor, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa, w zakresie: imię i nazwisko, adres email, w celu zarządzania przez ADO Stowarzyszenie Klon/Jawor kontem w serwisie wplacam.ngo.pl. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO Stowarzyszenie Klon/Jawor, poprzez usunięcie konta, a także wysłania na adres poczty elektronicznej info@wplacam.ngo.pl oświadczenia zawierającego stosowne żądanie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO Stowarzyszenie Klon/Jawor. Mam prawo dostępu do treści swoich danych. Podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości korzystania z usługi portalu wplacam.ngo.pl.